درباره گروه صنعتی تفتان

گروه صنعتی تفتان آماده ی ارائه خدمات مورد نیاز برای همه صنایع و مشتریان می باشد.

شرکت تیغه های صنعتی تفتان با هدف طراحی و تولید انواع تیغه‌های برشی فولادی برای تمامی صنایع، بومی‌سازی انواع تیغه‌های وارداتی و ساخت انواع قالب‌ های دقیق و با بهره‌ مندی از نیروهای جوان و متخصص در صنایع تیغه‌سازی و قالبسازی، آماده ارائه خدمات لازم به تمامی صنایع کشور و مشتریان است.

تولیدات این شرکت بر اساس سفارش‌گذاری توسط مشتریان و شرکت‌های تولیدی و قابل استفاده برای صنایع آهن و فولاد، چوب، کاغذ، کارتن‌سازی، سلولزی، بهداشتی، لاستیک، پلاستیک، غذایی، بسته بندی، نساجی، فرش، موکت، کشاورزی و … است.

این شرکت قادر است با تولید بیش از ۱۰ هزار نوع از انواع تیغه‌ های برشی فولادی تا طول ۴۵۰۰ میلیمتر و تا قطر ۶۰۰ میلیمتر، نیاز صنایع را رفع کند.نماید. کلیه محصولات تولیدی این شرکت از بهترین فولادهای آلیاژی استاندارد تولید و دارای تضمین کیفیت ساخت تا تعویض کامل می باشد.

در سال 1400 طراحی و ساخت دستگاه سنگ در دستور کار این شرکت قرار گرفت و در همان سال نمونه اولیه ساخته شد و پس از 18 ماه کار کرد و سنگ زدن حدود 40000 قطعه جهت تجاری سازی باز طراحی شد و دستگاه‌های جدید با طول بلندتر، دقت بیشتر و قدرت بیشتر ساخته شدند.

در سال 1401 این شرکت به عنوان یک شرکت پسارشدی در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران پذیرفته شده است.

مدیریت کیفیت

کلیه محصولات شرکت تیغه­ های صنعتی تفتان بر اساس استانداردهای ISO9001:2015 در مدیریت کیفیت، ISO10004:2018 در دستیابی رضایتمندی مشتریان از تولیدات و خدمات و نیز ISO14001:2015 در مدیریت زیست محیطی تولید و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

 

ارزش های شرکت

اخلاق گراییپاسخگویی سودآوری

 

ماموریت

تولید انواع تیغه‌ های فولادی و قالب‌ های دقیق سنبه و ماتریس برای تمامی صنایع

 

چشم انداز

تبدیل شدن به مشتری‌ مدارترین سفارشی سازی در منطقه